Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Conectat ca Anonymous. Ultima vizită a fost

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CPL Gui..!! Empty CPL Gui..!! Vin Dec 18, 2009 1:21 pm

L K Y

L K Y

Administrator
Administrator
CPL = Cyberathlete Professional League

Descriere:
Este cunoscuta in toata lumea Counter-Strike-ului,din ea facand parte cei mai buni jucatori din lume la acest joc.

Ei bine,acest gui contine setarile din CPL,inclusiv un logo personalizat.

*Mie,personal,mi-a mers pana la 99 fps maxim in Counter-Strike dupa ce am bagat acest gui.Mentionez ca inainte imi mergea cu 15 fps,deci e o schimbare radicala,desigur nu mereu.

Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In arhiva veti gasi asa :
1. O arhiva 'cpl_summer2005-steam' - pentru cei cu steam
2. Un folder 'cstrike'
3. Un folder 'Valve'
4. Si un text-document : 'READMEGUI' - cu tot felu de instructiuni si credite,etc...

Instalare:
  • Non.Steam

    1. Luati folderul cstrike si il copiati de exemplu in : C:/Programs Files/Valve si dati owrite,sau yes... dar ATENTIE sa fie in Valve(voi puneti unde aveti voi instalat Counter-Strike-ul )
    2. Intrati in folderul Valve/resource si veti gasi optionsSubVideo.res.Acesta il luati si il punti in C:/Programs Files/Valve/resource sau unde aveti voi instalat Counter-Strike-ul
  • Steam
    1. Dezarhivati 'cpl_summer2005-steam.rar' si va aparea un folder cpl_summer2005, iar inauntru acestuia veti avea 3 foldere : Resource,servers & steam.Aceste foldere le luati si le copiati unde aveti voi instalat Steam-ul.ex : C:/Steam.

Sper sa va placa !
GL & HF !

https://arth-time.ace.st

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente